Hedefe Odaklı Frekans Tedavisi (HOFT)

 

Bedenimizde bir çok farklı mikroorganizma bizimle beraber bir denge ve uyum içinde yaşar. Bu doğal bir durumdur. Hastalığa sebebiyet verebilecek bir tür çoğaldığında ise , varolan bu denge bozulur. Bu durumda vbedenimiz sinyal vermey başlar ve hastalık belirtileri kendini gösterir.

Hedefe Odaklı Frekans Tedavisi (HOFT) elektrik akımıyla dengeyi bozan bakteri,  virüs, parazit, ve diğer mikropların zarlarını çatlatarak yok olmalarına sebeb olur.

 

Hangi şikayetlerde fayda verir?

 

-sancılı ve ağrılı hayız dönemi

-sebebi bulanamayan karın ağrıları

-tekrar eden idrar yolu enfeksiyonları

-geçmeyen enfeksiyonlar

– Alzheimer ve demans

– sinir sitem hastalıkları

-kanser tedavisinde destek

 

Yabancı organizmaların bir çoğu kendini doku içinde saklayabilme yeteneğine sahiptir. Bağışıklık sistemimizin bu organizmaları tespit edip

İmha edemediğinde kendi ayarı bozulmaya başlar. Bu durumda alerjiler, otoimmün hastalıklar  ve geçmeyen veya sebebsiz şikayetler başlar .

 

Bedenimiz kendi doğal ortamın sağlayabilmesi ve sağlıklı çalışabilmesi için bu patojenleri bedenden atması önem arz eder.

 

HOFT Metodunun başlangıcı 1950lere dayanır. Alman mühendislerin geliştirdiği Frekans makinaları 2-4 hafta gibi bir süre gün içerisinde belirli saat aralıklarında üzerlerinde taşımak kaydıyla hastalarımıza konforlu bir şekilde kendi ev ortamlarında tedavi olanağı sunuyoruz.